FCI - CHOVATELSKÁ STANICE ŠIPEREK

BLACKLINE CZECH

 

Naše chovatelská stanice 

ukončila svoji činnost !!!

 

Letošní vrh 2021 byl v naší chovatelské stanici POSLEDNÍ !!! 

 Feny už jsou starší a já také .
 
 

 

Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice !

 Welcome to kennel Blackline Czech

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem u nás poměrně vzácného nejmenšího ovčáckého plemene - ŠIPERKA Vyznačuje se skvělým zdravím , není zatížena jako jiná plemena dědičnými chorobami a dožívá se vysokého věku. Je velice inteligentní, přizpůsobivá , bezkofliktní , rychle se učí a moc ráda si hraje. Miluje děti . Je výborným rodinným pejskem  a společníkem na výletech. Je to nenáročný pejsek vhodný i pro začínající kynology. Nově se zaměřujeme především na kvalitu chovu . Máme veškerá zdravotní vyšetření chovných pejsků i fen . 

 

CHOVATELSKÁ STANICE ŠIPEREK - BLACKLINE CZECH 

Banner do Vašich webových stránek.

Vložte následující HTML kód:

<p _extended="true">
<a _extended="true" href="https://www.schipperke-blackline.cz" title="BLACKLINE CZECH"><img _extended="true" alt="CHOVATELSKÁ STANICE ŠIPEREK - BLACKLINE CZECH" border="0" height="30" src="https://schipperke-blackline.cz/_files/200001363-8bcb18cc51/siperky.jpg" width="90" /></a>&nbsp;&nbsp;</p>
<p _extended="true">
&nbsp;</p>

 

Přidat.eu RSS

 

 

Novinky

Máme na prodej štěňátka šiperky.

09.08.2010 16:46
Máme na prodej štěňátka šiperky. We have puppies schipperke for sale . Wir haben Welpen Schipperke zum Verkauf.   2 pejsci Brit , Berny a jedna fenka Bria . Odběr možný ihned .  

První výstavní úspěchy našich štěňátek.

18.07.2010 21:03
Aerin Blackline Czech - 2.místo v soutěži o nejkrásněší štěňě na KV Žebětín                                      ...

Narodily se nám štěňátka - we were born pupies - Vrh "B " - Litter " B "

15.06.2010 09:36
Narodily se nám 3 štěňátka šiperek - Vrh " B "  We were born 3 puppies scipperke - Litter " B "  2 pejsci (male) a 1fenka (female)   Štěňátka si můžete zarezervovat již nyní na adrese : Accept the firm order for...

Máme nového pejska

02.05.2010 19:35
Máme nového pejska  Little Anton  importovaného z Německa z chovatelské stanice Of Brave Gobin . Více se dočtete na odkazu naši psi. Další fotografie ve fotogalerii "Little Anton"
<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 >>